• istanbul erkekler zirvesi

  1.
  istanbul kızlar zirvesine tepki olarak yapılacak zirvedir. ne zaman yapılacağı henüz belirlenmemiştir.
  (bkz: zirveye ulaşmak)
  1 ... abhartach lynch
 • doktorları sevme nedenleri

  1.
  az para kazanan doktordur, bu yüzden seveni çoktur. çok para kazansa idi sevilmeyen doktor olacaktı.
  (bkz: doktorları sevmeme nedenleri)
  2 ... abhartach lynch
 • altıncı nesille çıkmam diyen erkek

  ?.
  (bkz: çıkma budalası nesiller)
  ... abhartach lynch
 • hapşırmak

  41.
  (bkz: çok yaşa)
  (bkz: yuh)
  http://www.facebook.com/v...?v=60570732417&ref=nf
  ... abhartach lynch
 • uludağ sözlük ün bitmek bilmeyen dertleri

  5.
  (bkz: bir derdim var)
  -1 ... abhartach lynch
 • ölmeden önce dinlenmesi gereken şarkılar

  144.
  (bkz: ölürsem kabrime gelme istemem)
  (bkz: muse - plug in baby)
  2 ... abhartach lynch
 • gari

  7.
  (bkz: artık sevmecem gari)
  http://www.recepdeniz.com/muzik/artik-sevmecem-gari
  1 ... abhartach lynch
 • eski sevgiliyi anlatan tek cümle

  190.
  yalan söylüyorsun.
  (bkz: eski sevgiliyi aldatan tek cümle)
  ... abhartach lynch
 • oğluna kız msn adresi getiren anne

  7.
  (bkz: oğluna facebook hesabı açan anne)
  ... abhartach lynch
 • istanbul kızlar zirvesi

  50.
  (bkz: altın günü)
  ... abhartach lynch
 • google hariç her siteyi açan aptal bilgisayar

  ?.
  microsoft'un yeni nesil bilgisayarıdır.
  ... abhartach lynch
 • snitzel

  8.
  geçen yılki değişmez öğle arası yemeğim.
  1 ... abhartach lynch
 • kahve içip dondurma yiyen insan

  3.
  (bkz: kahve içip çilek yiyen insan)
  1 ... abhartach lynch
 • futbolcunun taraftarı öldürmesi

  1.
  kolombiya'da Junior de Barranquilla takımının taraftarlarının takımın final maçında yenilmesi üzerine, Javier Florez isimli futbolcunun evinin önüne protesto için gitmeleri ve bu sırada evine arabasıyla gelen futbolcunun silahı çekip bir taraftarı indirmesiyle sonuçlanan olay.
  1 ... abhartach lynch
 • doktorları sevmeme nedenleri

  3.
  alıntıdır:

  1. Eger bizi kahve makinasinin basinda ya da sigara molasinda yakalarsaniz muhakkak hastalıklarınızla ilgili bir soru sorun. Bizim dünyada zevk aldıgımız tek sey tıptır ve molayi sizin sorularinizi yanitlamak icin verdik.
  2. Evdeki ilaclarınız iyi gelmiyorsa hemen bizi telefonla arayin.Telefondan teshis koymak gibi müthis bir yetenegimiz vardır.
  3. Ayaküstü, merdiven aralıgında, kapı arkasında veya asansörde karsılastıgınızda hemen oranızın buranızın agrıdığını anlatmaya baslayın, biz her an sizi düsünürüz ve zaten asansöre de hastalarla karsılasabilmek icin bineriz.
  4. Gazete okudugunuz asparagas tıp haberleri hakkında doktorları her fırsatta sıkıstırınız, cünkü gazeteciler her zaman tıp konularını doktorlardan daha iyi bilirler, güncel takip ederler ve her yazdıkları dogrudur. Böylece doktorun bilgisizligini ve acıklarını yüzüne vurma fırsatını yakalamıs olursunuz.
  5. Doktorlar sinirsiz insanlardır, hatta insan degil robotturlar, yorulmaz, uyumaz, tatil yapmaz ve sinirlenmezler. istediginiz kadar, hatta sonsuza kadar soru sorabilirsiniz, hatta sordugunuz soruların cevaplarını dinlemek bile zorunda degilsinizdir, doktor önceki soruya cevap vermekteyken, yeni soru sorabilirsiniz, doktor buna hic alınmaz. ÜSTELiK, doktora sordugunuz ve cevabını aldıgınız konuda doktorun dediklerini uygulamak zorunda bile degilsiniz, ama iyileşmediginizde doktorun dediklerini uygulamadıgınız halde doktora HESAP SORMA hakkınız vardır.
  6. Bize kolay kolay tesekkür etmeyin. Nasıl olsa para veriyorsunuz ve köle satın alıyorsunuz.
  7. Doktor olurken nasıl olsa HiPOKRAT YEMiNi ettik ya, doktorları kızdırsanız bile onlar size sonsuza kadar köle gibi hizmet etmeye mecburdurlar. Hakaret edebilirsiniz, üstüne yürüyebilirsiniz, sikayet edebilirsiniz, sagda solda aleyhinde konusabilirsiniz, ama isiniz düstügünde hic utanmadan yine kendinizi ellerine teslim edebilirsiniz, ne de olsa hipokrat yemin etmislerdir.
  8. Doktorlara danısmadan kendi kendinize her türlü tedaviyi yapabilirsiniz, hastalıgınız daha da kötüye gittiginde doktor sizi her durumda kurtarır, sorun degil.
  9. ilacın acı oldugundan veya ignenin yaktıgından dolayı doktora kızmakta serbestsiniz, cünkü sizi doktor hasta etmistir ve ilacın tadını doktor ayarlamıstır.
  10. Verilen ilac "kanser yapar mı?" diye sorunuz. Cünkü allahın cezası doktor sizi kasıtlı olarak kanser etmeye calısmaktadır. Hamileyseniz verdiginiz ilacın cocukta bir sakatlık yapıp yapmayacagını doktora sorun, cünkü doktor sizin sakat bir cocuk dogurmanızı istemektedir.
  11. Doktorlar tüm dünya tıbbını bilirler, cildinizdeki kasıntıyı beyin cerrahına rahatca danısabilirsiniz. Sadece karsılasmıs olmanız yeterlidir, uzmanlık alanı diye bir kavram tamamen palavradır.
  12. Doktorun evine telefon ederek, doktor evde yokken esine hastalıgınızla ilgili soru sorabilirsiniz, mutlaka bilecektir, doktor esidir ya, bilir.
  9 -4 ... abhartach lynch
 • manda

  24.
  (bkz: manda yuva yapmış söğüt dalına)
  ... abhartach lynch
 • senben

  15.
  (bkz: senli benli konuşma benle)
  ... abhartach lynch
 • füg

  1.
  Burada başlıca bozukluk geçmişi unutup, birden beklenmedik bir biçimde evinden ya da alışageldiği işyerinden ayrılıp gitmedir. Bu sırada kişisel kimlik konfüzyonu olur ya da kişi yeni bir kimliğe bürünür (kısmen ya da tamamen). Füg durumu bir dissosiasyondur, yakın çevreden kaçıştır ve ne olup bittiğini anımsayamama ile belirlidir. Bilinci yerine geldiğinde füg sırasında yaşadığı olayları hatırlayamaz.
  3 -1 ... abhartach lynch
 • tıp öğrencisi ve çileleri

  ?.
  Birçok arkadaşı tatiline girmiş sağda solda gezerken,o tuğla kitaplarıyla final çalışıyordur.
  1 ... abhartach lynch
 • çekirdek yerken burnun kaşınması

  4.
  çekirdek üzerinden tozların ve tuzların uçuşarak veya el yoluyla burun ucuna temas etmesi durumunda meydana gelen kaşınma durumudur. kaşı kaşı geçmez.
  2 ... abhartach lynch
 • yeni şeyler getiriyorum